این تنها راه جلوگیری از فاجعه جهانی است

[ad_1]

محققان برای تعیین تأثیر مهندسی ژئو در مناطق مختلف زمین ، یک مدل آب و هوایی با بارندگی شدید و طوفان های استوایی ایجاد کرده اند. درجه حرارت و بارش شدید ، شاخص آب شیرین و شدت توفان پیدا شد. مشخص شده است كه كاهش رشد دماي جهاني از طريق انتشار عمدي اسپري حداقل دو بار در خنك كردن سياره كمك مي كند ، خطرات دريايي و باران را در بسياري از نقاط كاهش مي دهد و 85٪ از سوانح طبيعي را كاهش مي دهد. اثرات منفی استفاده از مهندسی زمین در کمتر از 0.5 درصد از زمین مشاهده خواهد شد. این مناطق با مقاومت در برابر گرم شدن کره زمین مشخص می شوند.

به گفته دانشمندان ، نتایج این تحقیق معتقد است که اسپری ها می توانند به طور قابل توجهی آب و هوا را بدتر کنند. برای جلوگیری از تأثیر منفی ، لازم است مقدار مجاز و تولید شده آنها در جو به درستی محاسبه شود.

راه دیگر برای جلوگیری از اثرات مخرب تغییر اقلیم ، کاهش فوری انتشار گازهای گلخانه ای است. با این حال ، بسیاری از دانشمندان معتقدند که بشریت تقریباً هیچ شانسی برای جلوگیری از فاجعه آب و هوایی ناشی از افزایش بیش از 1.5 درجه درجه حرارت زمین ندارد. گرمایش فقط در یک سناریوی شدید مانند حذف همه نیروگاه ها ، کارخانه ها و حتی اتومبیل ها متوقف می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *