این تئوری توطئه درباره انتخابات آمریکا که ایتالیا را زیر سوال می برد

[ad_1]

آخرین تئوری توطئه در مورد ادعای تقلب در انتخابات در ایالات متحده ، ایتالیا را قهرمان خود می داند. هیچ سندی در مورد تاریخچه خود عامل سابق سیا در بازجویی از لئوناردو و ماتئو رنزی وجود ندارد. اما هشتگ #Italydidit در حال حاضر در توییتر دیوانه شده است.

در حالی که تصرف کنگره توسط برخی از معترضان به ترامپ در واشنگتن سازمان یافته بود ، هشتگ #Italygate و #Italydidit در حساب های توییتر ترامپین دیوانه شد.

دلیل؟ کشور ما در مرکز آخرین توطئه حاکمیت طرفدار ترامپ برای انتخابات ایالات متحده در 3 نوامبر سال گذشته است. با این حال ، یک تز بحث انگیز ، که روز گذشته بار دیگر در رابطه با تظاهرات در واشنگتن و رسیدن خبر فتح سنا توسط دموکرات ها منتشر شد.

طرفداران شیپورها مقصر شناخته می شوند سیستم رأی دادن به سلطه، یک شرکت آمریکایی در سال 2003 تأسیس شد که نرم افزار ماشین آلات رای گیری دست دوم را در 28 کشور تأمین می کند. ایتالیا چه ارتباطی با آن دارد؟ طبق قضیه ، بر اساس بازسازی های بردلی جانسون ، نماینده سابق CIA و مفسر شبکه Oan ، سفارت آمریکا در رم مقر اصلی هکی است که نتیجه انتخابات را لغو می کند.

طبق وب سایت آمریکایی BlueSkyReport ، اولین کسی که بازسازی را در شبکه های اجتماعی گسترش داد ، دو نفره باراک اوباما-ماتئو رنزی کسی بود که همه چیز را طراحی کرد.

طبق توئیت ها و وبلاگ های طرفداران ترامپ ، هک سرورهای Dominion در جریان انتخابات برای انتقال آرا از ترامپ به بایدن از طریق سرورهای ادعایی این شرکت در فرانکفورت آلمان ترتیب داده شده بود. بر اساس همان بازسازی ، سرورهای دارای “اثبات غیرقابل انکار” از کلاهبرداری توسط “گروهی از حمله نیروهای ویژه ایالات متحده” بازیابی شدند تا عاملان این حملات را در معرض هک قرار دهند.

جای تأسف است که شرایط حمله قبلاً انکار شده است ، هر دو از بلندگو از ارتش ایالات متحده و Scytl Secure Electronic Voting ، یکی دیگر از ارائه دهندگان سیستم های رای گیری الکترونیکی که وجود سرور یا دفاتر در فرانکفورت را انکار کرد. دومینیون همچنین روشن کرد که آنها هیچ سروری در آلمان ندارند و همه آرا در ایالات متحده توسط مقامات محلی انتخاب شده اند.

با این حال کسانی که به آنچه قبلاً به “دروازه ایتالیا” تغییر نام داده ایمان دارند ، همانطور که می خوانیم ادعا می کنند در وبلاگ توسط روزنامه نگار ایتالیایی Cesare Sacchetti ، “چشم سوزن” ، “داده های هک شده از فرانکفورت به رم ، دقیقاً به سفارت آمریکا در ونتو منتقل می شود.” با توجه به داستان جانسون ، عامل سابق CIA ، یک حمله هکر جدید رخ داد که درست از ونتو آغاز شد تا آرا the نامزد دم را جابجا کند ، زیرا ترامپ “رکورد تعداد آرا را به دست آورد”.

طبق آخرین تئوری توطئه ، این عملیات در شب 3 نوامبر توسط یک مرد مرموز “در خدمت وزارت خارجه ایالات متحده” ، با تأیید لوئیز آیزنبرگ ، سفیر آمریکا در ایتالیا ، انجام شد که “نزدیک به لابی های نو صهیونیست است” شدیدترین دشمنان رئیس جمهور در مورد برنامه خود برای خروج نظامی از خاورمیانه “و دخالت غول ایتالیایی در صنعت دفاع.

در حقیقت ، مفسر Oan گفت که “هنگامی که الگوریتم های جدید برای انتقال حتی بیشتر رای از ترامپ به بایدن طراحی شدند ، هکرها شماره های جدید را به یک ماهواره نظامی که توسط لئوناردو اداره می شود ارسال می کنند.”

وبلاگ ادامه دهنده داستان “جانسون” ادامه می دهد: “ماهواره داده های جدید دستکاری شده توسط ایتالیا را به ایالات متحده منتقل می کند.”

به گفته نظریه پردازان توطئه ، که در میان جناح راست افراطی آمریکا به دیوانه می روند ، ماتئو رنزی ، نخست وزیر سابق ، در آن طرف اقیانوس ، سرانجام باید از “کودتای جهانی گرایانه برای براندازی ترامپ” از لحظه انتخاب او حمایت کند.

“باراک اوباما و رنزی همه اینها را با کمک مأموران سیا انجام دادند. این یک خیانت است »، در توییتی آن واندرسستیل ، فعال ترامپ ، مرتبط با کارزار انتخاباتی ترامپ 2020 در فلوریدا ، نوشت:

اظهارات نخست وزیر پیشین ایتالیا صبح امروز ساعت یک وارد شد “Enews” فوق العاده: “دیروز ، قبل از حمله به پایتخت ، برخی از پروفایل های ترامپ و من اوباما را به” سازماندهی “مبارزات علیه ترامپ متهم کردند. ما کاملا دیوانه ایم

رنزی با اشاره به مایکل فلین ، مشاور سابق امنیتی ترامپ ، که چین ، صربستان را در نمایش و به دنبال آن مخاطبان محافظه کار ، InfoWars متهم کرد ، نوشت: “کسانی که مسئول این دروغ ها هستند ، چند هفته پیش از طرف ترامپ بخششی دریافت کردند – نوعی لطف.” ، ایتالیا ، اسپانیا و آلمان “که” در آخرین انتخابات آمریکا “دخالت” کردند.

رنزی در انیوز ادامه داد: “من به دنبال وکلایم هستم تا از من بخواهم که این آقایان را به دادگاه ایتالیا برسانم. وی نتیجه گرفت: “آنچه آنها در مورد من می گویند” جنون است: ما فقط به آنها احتیاج داشتیم كه مرا به توطئه های بین المللی متهم كنند. اما این جدی تر است که این آقایان دور می شوند. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *