اینگونه نیست که سفارشات مک درایو اشتباه گرفته نمی شوند

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

یکی از کارمندان مک دونالد در TikTok برخی از رازهایی را که به فست فودهای زنجیره ای اجازه می دهد سفارشات خود را به مشتریانی که با ماشین از طریق سرویس McDrive وارد می شوند ، ارائه دهد.

هنگامی که مشتریان غذای خود را از طریق مک درایو سفارش می دهند ، یک دوربین از ماشین ها عکس می گیرد تا صندوق دارانی که در باجه کار می کنند بدانند که سفارشات متعلق به چه کسانی است.

زن جوانی که نام کاربری آن است کتیکلارکی، روی صفحه ای که برای کار استفاده می کنید فیلم تهیه کنید و نظم و وسیله نقلیه را به وضوح نشان دهید. کارمند توضیح داد: “دوربینی وجود دارد که شما و اتومبیل شما را می گیرد.”

زن جوان با شوخی گفت: “بنابراین بهتر است وقتی در ماشین هستید بینی خود را فشار ندهید ، زیرا ما همه چیز را می بینیم و در مورد شما قضاوت می کنیم.”

کارگران مک دونالد گفتند که این سیستم از زمانی شروع شد که بیش از دو صف برای اتومبیل در ورودی ایجاد شد و تحویل مناسب سفارش را دشوار می کند.

به لطف این سیستم ، کارکنان این زنجیره فست فود آسان تر می توانند همبرگرهای خود را به ترتیب درخواست آنها سرو کنند ، حتی اگر ماشین ها جای خود را تغییر دهند. یکی از کارمندان توضیح داد که به لطف دوربین ، مردم در حالی که برگر مورد علاقه اش تحویل داده نشده بود ، فریاد می کشیدند و با عصبانیت به فرمان ماشینش می زدند.

یکی دیگر از کاربران تیک توک و کارمند سابق مک دونالد راز طعم متفاوت کوکاکولا در این موسسات را در مقایسه با آنچه در بطری یا قوطی فروخته می شود ، فاش کرده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *