اینترنت اکسپلورر در حال بازنشستگی است ، اینجا تاریخ است

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً بر روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

صفحات وب روزافزون و مفصل ، مشکلات این مرورگر تاریخی را بر اساس گزارشات کاربران نشان داده است.

پس از بیش از یک ربع قرن خدمات محترم اینترنت اکسپلورر ، این مرورگر که توسط مایکروسافت توسعه یافته و از سال 1995 در بروزرسانی های مختلف ویندوز گنجانده شده است ، اکنون در آستانه بازنشستگی است.

از 15 ژوئن 2022 ، مرورگر تاریخی برای همیشه کنار گذاشته می شود.

هنوز مشخص نیست که آیا مرورگر در رایانه هایی که از قبل نصب شده اند در دسترس خواهد ماند یا از طریق به روزرسانی های بعدی حذف خواهد شد. اگر در دسترس بماند ، به روزرسانی های جدیدی دریافت نمی کند ، نه از نظر عملکرد و نه از نظر محافظت

دلایل خداحافظی

دلیل اینکه مایکروسافت پس از بیش از 25 سال ترجیح داد مرورگر را ترک کند به دلیل ناسازگاری با جدیدترین صفحات وب است: اخیراً برای این موارد مهم ، همراه با استفاده گسترده از سایر مرورگرهای فنی بهتر و تبلیغاتی ، همیشه کمتر استفاده می شود توسط کاربران: تاکنون تخمین زده شده است که فقط 1٪ از کاربران اینترنت از آن استفاده می کنند ، اگرچه این مرورگر هنوز در برخی از شرکتها که هنوز نسخه های قدیمی ویندوز نصب شده استفاده می شود.

مایکروسافت اخیراً خود به سمت مرورگرهای دیگر از جمله جدیدترین Edge خود که Chromium را اجرا می کند ، همان سیستمی است که گوگل برای توسعه Chrome ، پرکاربردترین و محبوب ترین مرورگر جهان استفاده می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *