ایلان ماسک جدیدترین خانه خود را به “خانواده بزرگ” می فروشد

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً بر روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

ایلان ماسک تصمیم گرفته است ویلای خود را که در منطقه خلیج سانفرانسیسکو واقع شده است ، بفروشد تا توسط یک “خانواده بزرگ” خریداری شود. این آخرین خانه ای است که او مالک آن است.

الون ماسک در توییتر خود نوشت: “من تصمیم گرفتم آخرین خانه باقی مانده ام را بفروشم. او فقط باید به یک خانواده بزرگ که در آنجا زندگی می کنند برود. این مکان ویژه ای است.”

ماسک همچنین گفت که این خانه شش خوابه قبلاً “برای رویدادها اجاره داده شده بود”. در مورد خود سرمایه دار و خانواده اش ، آنها از ماه دسامبر در خانه ای اجاره ای واقع در بوکا چیکا ، تگزاس ، جایی که فرودگاه فضایی SpaceX نیز در آن واقع شده و ماسک قصد دارد شهر خود را به نام Starbase بسازد ، زندگی می کنند.

ارزش ویلا ایلان ماسک در سانفرانسیسکو ، که در حدود سال 1912 توسط کنت کریستین دو گوئن فرانسوی ساخته شد ، تقریباً 37.5 میلیون دلار تخمین زده می شود. این ساختمان حدود 1540 متر مربع ساختمان و زمینی بیش از 19 هکتار دارد.

در ماه مه سال 2020 ، میلیاردر گفت که قصد دارد قبل از راه اندازی مستعمره در مریخ تا سال 2050 ، تمام دارایی های فیزیکی خود را بفروشد. در سال 2020 ، وی شش خانه را در لس آنجلس فروخت.

ایلان ماسک - اسپوتنیک ایتالیا ، 1920 ، 22.05.2021

ایلان ماسک: فضاپیمایی مجهز به ضد ماده برای بردن انسان به آن سوی منظومه شمسی[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *