ایلان ماسک ثروتمندترین مرد روی زمین یا جهان است؟ تا اینجا راضی است

[ad_1]

الون ماسک به لطف رشد تصاعدی سهام تسلا ، تولید کننده موفق اتومبیل های الکتریکی ، به تازگی به ثروتمندترین مرد کره زمین تبدیل شده است.

مردی که آرزو دارد در چند سال آینده بر روی ماه قدم بگذارد و معتقد است که ممکن است بشریت را تا پایان این دهه به مریخ برساند ، به ثروتمندترین انسان زمین تبدیل شده است. او ایلان ماسک است و آقای جف بزوس ، مالک آمازون را سرنگون کرد ، که با Blue Origin خود همان آرزوی تجاری یعنی آوردن مردم به ماه را در مأموریت های علمی و گردشگری دنبال می کند.

تاکنون ، فضا ماسک را به ثروتمندترین مرد جهان تبدیل نکرده است ، SpaceX او در بورس اوراق بهادار ثبت نشده است و تسلا نیز در این فهرست حضور دارد و این شرکت است که او را به بالای المپوس از ثروتمندترین افراد کره زمین رسانده است.

ارزش سهام خالص ماسک به 185 میلیارد دلار رسید زیرا سهام تسلا (TSLA) اخیراً با افزایش 2.8 درصدی اضافی ، به ارزش بازار 717 میلیارد دلار رسیده است.

ماسک با این ثروت اقتصادی موجود تنها یک میلیارد دلار از جف بزوس رقیب بهتر عمل می کند. و بیایید فکر کنیم که تا چند ساعت پیش ، بزوس با 3 میلیارد دلار برتری همچنان ثروتمندترین فرد بود ، اما در پایان مثل این است که بگوییم آنها سه هزار یورو بیشتر یا سه هزار یورو کمتر در حساب جاری دارند. حساب شما.

در واقع ، این میلیاردر در حساب جاری هیچ یک از آنها نیست ، اما این چیزی است که آنها می توانند صاحب آن شوند اگر سهام شرکت های مربوطه را که بنیانگذار و مالک آن هستند ، بفروشند.

اما به هر حال ، بزوس عصایی را که در سال 2017 به دست آورد از دست می دهد و در حال حاضر باید آن را به الون ماسک بدهد که فقط در مدت یک سال وارد 50 نفر از ثروتمندترین افراد شد و اکنون در جایگاه اول قرار دارد.

ثروت عظیم تسلا

تسلا ثروت بزرگ ماسک است ، یکی از ایده های کارآفرینانه او برای فوری ترین تحقق صنعتی ، که به لطف فروش ثروت عظیم او را به ارمغان می آورد ، که در سال 2020 نیز تقریبا در 500000 وسیله نقلیه تأیید می شود.

باید در نظر داشت که اتومبیل های تسلا بدون لوازم جانبی و آپشن با قیمت پایه 37990 دلار شروع می شوند.

با این حال ، ماسک دوست دارد اتومبیل هایش در دسترس مخاطبان گسترده تری قرار بگیرند و بنابراین امیدوار است که در عرض یک دهه ، افزایش فروش خودروهایش قیمت ورودی را به 25000 دلار کاهش دهد.

خوشبختانه اپل آن را در دهم ارزش فعلی آن خریداری نکرد![ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *