ایستگاه ماه ، Thales Alenia Space France ماژول مرکزی Esprit را تولید می کند

[ad_1]

Thales Alenia Space France قراردادی برای تولید ماژول Esprit در دروازه ایستگاه فضایی ماه به ارزش 296.5 میلیون یورو دریافت کرده است که شامل گیاهان ایتالیایی نیز می شود.

طراحی ماژول اسپریت به تالس آلنیا فضایی فرانسه اعطا شده است که Gateway ، اولین ایستگاه فضایی ماه را که سفر فضانوردان و دانشمندان به زمین و ماه را در دهه های آینده تسهیل خواهد کرد ، ساخته خواهد شد.

ماژول Esprit قسمت اصلی و مرکزی دروازه است ، جایی که فضانوردان فعالیت های کاری خود را انجام می دهند و مانند ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) دارای یک گنبد شیشه ای است که از آن می توان ماه ، زمین و ورود شاتل ها به و از طبیعی را مشاهده کرد. ماهواره

تالس آلنیا در ساخت ماژول از کارخانه کن در فرانسه و همچنین از شعبات آن در ایتالیا و انگلستان کار خواهد کرد.

در واقع Thales Alenia Space Italia مسئول ساخت ماژول مسکن I-Hab در ایستگاه Gateway خواهد بود.

دروازه ، توسعه یافته در اتحادیه اروپا

بخش قابل توجهی از توسعه Gateway به آژانس فضایی اروپا (ESA) سپرده شده است.

علاوه بر سوخت گیری مجدد و ارتباطات Esprit ، ESA یک ماژول مسکن بین المللی (به همراه Jaxa ، آژانس فضایی ژاپن) و یک ماژول خدمات اروپایی نیز ایجاد خواهد کرد.

بقیه ایستگاه توسط ناسا و همچنین آژانس فضایی روسیه (Roscosmos) ساخته خواهد شد که ماژول خدمه را در اختیار شما قرار می دهد و کانادا رباتیک خارجی را ارائه می دهد ، همانطور که در ISS در مورد Canadarm اتفاق می افتد.

ماموریت آرتمیس و دروازه

از سال 2024 ، مأموریت های آرتمیس ، که ایتالیا در آنها حضور گسترده دارد ، باید بتوانند قبل از فرود روی ماه ، از دروازه به عنوان نقطه فرود و مبادله استفاده کنند.

در اینجا ، فضانوردان پس از جمع آوری نمونه های ماه قادر به آزمایش خواهند بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *