ایا شب عروسی ترس دارد ؟

شب زفاف چیست ؟

اولین رابطه جنسی بین زن و شوهر در شب اول عروسی اتفاق می افتد. شب اول عروسی را شب حجله و یا شب زفاف نیز می گویند .

یکی از اصطلاحاتی که در مورد تمایلات جنسی و رابطه جنسی که یکی از طبیعی ترین انگیزه های افراد است به ذهن متبادر می شود شب اول عروسی است. برای زوج هایی که قبل از ازدواج رابطه جنسی نداشته اند شب زفاف می تواند به یک شب پر استرس تبدیل شود. در ادامه به شما خواهیم گفت که ایا شب عروسی ترس دارد یا خیر ؟

شب عروسی چیست؟

در زبان ما شب عروسی که اولین رابطه جنسی در بین حصارها انجام می شود، شب عروسی نامیده می شود و شبی است که با آمیزش جنسی شناخته می شود. به شب عروسی نیز معروف است.

 

ایا شب عروسی ترس دارد ؟

در مناطقی که تمایلات جنسی به عنوان تابو تلقی می شود، داشتن اطلاعات از منابع غلط در مورد تمایلات جنسی، ترس از شب زفاف در نتیجه شنیده ها و مثال های بی اساس یا به عبارت دقیق تر. ترس شب اول قابل زندگی استرس جدی را می توان در نتیجه خواندن، تماشا و شنیدن اطلاعات مشاهده کرد. وقتی استرس ازدواج ، خانواده، عروسی، لباس عروس و … وارد این استرس می شود.اولین شب سطح استرس مرتبط با آن افزایش می یابد.

 تمایلات جنسی یک انگیزه برای انسان و همچنین اساسی ترین انگیزه موجودات زنده است. در واقع، ناآگاهی در ریشه چنین موضوع طبیعی نهفته است که می تواند منجر به یک اختلال اضطراب جدی شود. پس برای جلوگیری از ترس شب اول چه باید کرد؟ کسانی که ترس شب حجله دارند چه راهی را باید طی کنند؟

 کارهایی که باید در شب اول عروسی انجام دهید

 رابطه جنسی طبیعی ترین بخش یک رابطه است. آمیزش جنسی، که صمیمیت عاطفی را با میل به تولید مثل و لذت تقویت می کند، اوج تماس نفسانی است. یکی از کارهایی که باید در شب زفاف یا اولین رابطه جنسی انجام داد این است که آرام و راحت باشید.

مهم است که از افکاری که می توانند چنین انگیزه لذت بخشی را منفی کنند، دوری کنید. برای مردان اولین ترس شب عروسی ناتوانی در نعوظ وانزال زودرسمشکل پیش می آید دلایل فیزیولوژیکی مانند پرده بکارت بر اساس ترس از شب عروسی برای زنان است.

زوج ها نباید فراموش کنند که علاوه بر عشق و اشتیاق، صحبت کردن با یکدیگر مانند هر مرحله از رابطه در رابطه جنسی بسیار مهم است. خواسته های غیرواقعی، جهل و اجبار جامعه را به ترس می کشاند. قبل از شب عروسی باید در مورد تمایلات جنسی صحبت کرد و یک نقطه مشترک پیدا کرد.

شب حجله چیست

 عمل با اطلاعات شنیداری بزرگترین اشتباهی است که می توان مرتکب شد. رابطه جنسی یک پدیده فردی است. میل جنسی، انتظارات، نقاط لذت، فیزیولوژی و احساسات هر کس متفاوت است. هر کس در شب عروسی چیزهای مختلفی را تجربه می کند. به جای ایجاد ترس از تجربیات دیگران، می‌توانیم توصیه کنیم که مقالات آموزنده درمانگران جنسی را بخوانید و در مورد ساختار فیزیکی خود اطلاعاتی کسب کنید.

 اولین رابطه جنسی موقعیت های ایده آل برای

 پوزیشن های ایده آل برای اولین رابطه جنسی در شب عروسی به شرح زیر است:

 موقعیت های خطرناک برای شب اول

 1. موقعیت شانه پا

 این موقعیتی است که می تواند زن را از نظر جسمی مجبور کند. اگرچه به عنوان موقعیتی شناخته می شود که مردان به بیشترین لذت جنسی می رسند، اما می تواند باعث شود زنان در شب اول احساس ناراحتی کنند. باید با هم تصمیم گرفت.

2. موقعیت با زن در بالا

 شاید بهتر باشد در شب عروسی از موقعیت هایی که زن در بالا قرار دارد، که به عنوان پوزیشن جنسی با بیشترین صدمات شناخته می شود، اجتناب شود. شناخته شده است که باعث مشکلات جدی مانند شکستگی آلت تناسلی می شود.

پوزیشن های جنسی برای شب زفاف

می توان گفت که جایگاه  میسیونری امن ترین موقعیت برای شب اول است. با این حال، ممکن است لازم باشد مراقب باشید زیرا کنترل کاملاً مرد است.

از نظر فیزیولوژیکی یک وضعیت راحت شناخته شده است  که در آن مرد پشت زن و زن روی زانوهای او قرار دارد.

حالت قاشق به حالتی گفته می شود که مرد در کنار زن دراز می کشد و او را از پشت در آغوش می گیرد. این یک موقعیت جنسی است که در آن هر دو زوج احساس صمیمیت و زن احساس کنترل می کنند.

 لازم نیست در شب زفاف حتما آمیزش جنسی داشته باشید. هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید در شب عروسی رابطه جنسی داشته باشید. مهمترین کاری که زوجین قبل از رابطه جنسی باید انجام دهند صحبت کردن است. ارتباط برای یک رابطه خوب ضروری است. رابطه جنسی تنها زمانی لذت بخش می شود که ارتباط به درستی برقرار شود.

صبح زفاف هم مهم است که به همسرتان بگویید که چقدر دوستش دارید. این مقاله از سایت همسرتایم در رابطه با اینکه ایا شب عروسی ترس دارد گرفته شده است و امیدواریم که از آن لذت برده باشید.

 

منابع :

First Night Tips For Brides To Reduce Anxiety And Stress

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *