ایالات متحده هواپیماهای بدون سرنشین اعتصابی را در رومانی انجام داده است

[ad_1]

حفاظت

URL کوتاه

طبق فرماندهی نیروی هوایی آمریکا در اروپا و آفریقا ، هواپیماهای حمله و شناسایی خودکار MQ-9 Reaper نیروی هوایی آمریکا و حدود 90 نفر از نیروهای نظامی در یک پایگاه هوایی در شهر کامپیا رومانیای ترکیه مستقر هستند.

در این بیانیه آمده است: “نیروی هوایی ایالات متحده یک هواپیمای MQ-9 Reaper و تقریباً 90 پرسنل نیروی هوایی را برای انجام جمع آوری اطلاعات ، نظارت و اطلاعات در حمایت از عملیات رودن در 71 پایگاه هوایی کامپیا تورزی ، رومانی مستقر کرده است.” وب سایت فرمان

هواپیماهای بدون سرنشین و پرسنل نظامی برای مدت “طولانی” مستقر شده اند ، اما مدت زمان مشخص نشده است.

به گفته ژنرال جفری هریگان ، فرمانده نیروی هوایی ایالات متحده برای اروپا و آفریقا ، استقرار هواپیماهای بدون سرنشین در این موقعیت استراتژیک “متحدان و شرکا را آرام می کند” بلکه “برای دشمنان روشن می کند” که “پاسخ به هر تهدیدی که ظاهر می شود” می تواند تضمین شود .

ارتش گفت استقرار هواپیماهای بدون سرنشین و پرسنل نظامی ، با هماهنگی مقامات رومانی ، “تعهد” ایالات متحده به امنیت و ثبات در اروپا را نشان می دهد و هدف آن تقویت روابط بین متحدان ناتو و سایر شرکای اروپایی است.

MQ-9 Reaper توسط شرکت آمریکایی General Atomics تولید می شود. این پهپاد مجهز به موتور توربوپراپ است ، سرعت آن بیش از 400 کیلومتر در ساعت است. حداکثر ارتفاع 13 هزار متر با حداکثر برد 24 ساعت است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *