ایالات متحده برنده تمام پولهای یک میلیارد دلاری است

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

بلیط قرعه کشی Mega Millions که در ایالت میشیگان آمریکا فروخته شد ، بر اساس اعلام برگزارکنندگان آن ، جایزه یک میلیارد دلاری را کسب کرد ، دومین جایزه بزرگ تاریخ بازی.

ایالت میشیگان برنده جایزه یک میلیارد دلاری شد ، دومین جایزه بزرگ تاریخ قرعه کشی Mega Millions.

“برنده تمام پولهای اسمی یک میلیارد دلار (739.6 میلیون پول نقد) به دارنده بلیط خوش شانس در میشیگان می رسد. این تنها بلیط است که با شش شماره منتشر شده در 22 ژانویه مطابقت دارد – 4 توپ سفید ، 26 ، 42 ، 50 60 ، به عنوان و همچنین megashare طلایی 24 “، می گوید وب سایت قرعه کشی.

برنده تمام پولها رکورد Mega Millions را برای سال 2018 شکست ، اما وقتی بلیط کارولینای جنوبی جایزه 1.5 میلیارد دلاری را کسب کرد. مشخص است که بلیط تازه برنده شده توسط زنی خریداری شده است که ترجیح می دهد ناشناس بماند.

دو روز پیش ، صاحب بلیط قرعه کشی Powerball آمریکا در مریلند برنده یک جکپات 731.1 میلیون دلاری شد. این چهارمین جایزه برتر تاریخ Powerball است.

بلیط های قرعه کشی Mega Millions ، که می توانند توسط ساکنان 44 ایالت ایالات متحده همراه با واشنگتن و جزایر ویرجین خریداری شوند ، از سال 1996 به فروش می رسد. سازمان دهندگان قرعه کشی اخیراً قوانین خود را تغییر داده اند تا برنده های بازیکنان از همان ابتدا کم باشد ، و بیشتر کاهش یابد.

با این حال ، در همان زمان ، جکپات های ضبط شده در قرعه کشی ها شروع به بازی کردند و خریداران بیشتری را به خود جلب کرد.

در ابتدای سال در ایتالیا ، که هر ساله جوایز قرعه کشی ایتالیا قرعه کشی می شود ، برنده خوش شانس جایزه 5 میلیون یورویی ، مقیم Pesaro بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *