ایالات متحده آمریكا: وكیل در مورد چگونگی تحویل قتل برای دفاع از خود مشاوره داد – متوقف شد

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

به گزارش وب سایت دادگاه ، دادگاه عالی تنسی پروانه وکالت وینستون بردشاو ستون را به دلیل مشاوره در شبکه های اجتماعی در نقض کد حرفه ای به حالت تعلیق درآورد.

در سال 2017 ، وكیل وینستون بردشاو سیتون در پست ارسال شده توسط زنی در توصیف جدایی “ناآرام” با دوست پسر سابق و پدر پسرش اظهارات سازنده ای در فیس بوك انجام داد. این زن ، دوست اجتماعی او ، از خود پرسید که آیا مناسب است که قبل از دیدار دوباره با مرد اسلحه بیاورید؟

طبق این گزارش در وب سایت دادگاهسیتون اظهار نظر کرده بود که اگر قصد او کشتن همسر سابق خود بود ، بهترین کار حمل اسلحه با خود نبود ، بلکه این بود که او را به خانه خودش بکشاند و سپس اعلام کرد که با زور وارد آنجا شده است و تهدید به امنیت است. . فقط در این صورت است که قانون می تواند با استناد به اصل “حمایت قانونی” استفاده از نیروی کشنده را توجیه کند.

وکیل حتی به روشی غیرمستقیم تر ، به زن توصیه کرد که اگر قصد وی “حداقل” جدی بود ، پست را حذف کند ، زیرا مطمئناً او می توانست از او در دادگاه علیه او استفاده کند.

ظاهراً سیتون پست خود را حذف کرد ، اما ظاهراً شخصی عکسهای صفحه را گرفته و به دادستان تحویل داده و سپس آنها را به شورای گزارشگری حرفه ای نشان داده است.

شورا دریافت که سیتون رفتار حرفه ای وی را نقض کرده است و توصیه کرد که مجوز وی برای 60 روز به حالت تعلیق درآید. با این حال ، بعداً دادگاه دریافت که این اقدام کاملا ناکافی است و تعلیق چهار ساله را اعمال کرد: یک سال تعلیق فعال و سه سال آزادی مشروط.

سیتون با توصیف زبان استفاده شده به عنوان “لجام گسیخته” از خود دفاع کرد و از “جمله بندی جمله” پشیمان شد ، اما گفت که نظر او دقیقاً برای خوردن و ترغیب و تحقیر “برای ترغیب زن به جلوگیری از مصالحه” بود.

از طرف دیگر انگیزه این حکم در وب سایت دادگاه در این باره منتشر شد:

“شورای وکلا به وضوح برای اجرای عدالت مضر بود و قوانین رفتار حرفه ای را نقض می کرد. علاوه بر این ، انتخاب وی برای انتشار مشاهدات در یک بستر عمومی اثر مخرب را تشدید کرد. پست های رسانه های اجتماعی این تصور عمومی را که نقش یک وکیل در ایجاد دفاعیات دروغین است ، تقویت می کند. آنها تصویری عمومی از فساد اداری در دادگستری ارائه دادند. در این شرایط ، اقدام به ارسال نظرات در شبکه های اجتماعی باید عامل تشدید کننده توجیه تشدید تحریم تلقی شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *