او سری جدیدی از موشک ها را بر روی خورشید ضبط کرد.

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده به آن کلیک کنید

مرکز پیش بینی آب و هوای فضا چندین شعله خورشیدی را گزارش کرد.

مرکز هواشناسی فضایی اداره ملی اقیانوسی و جوی ایالات متحده در وب سایت خود اعلام کرد خورشید برای سومین روز متوالی شاهد فوران های متوالی بوده که افزایش فعالیت خورشیدی را نشان می دهد.

بنابراین در بیست و چهار ساعت گذشته ، دانشمندان 7 فوران کلاس C. کشف کردند. صبح امروز ، آنها یک حمله کلاس M قوی تر را ثبت کردند.

همچنین در وب سایت آزمایشگاه نجوم اشعه ایکس خورشید موسسه فیزیک لبدف آکادمی علوم روسیه ، شاخص فعالیت ستاره ما به سطح نارنجی افزایش یافت.

در 15 مه 2013 ، هنگامی که خورشید به اوج فعالیت خورشیدی رسید ، حمله خورشیدی بزرگی رخ داد.  - اسپوتنیک ایتالیا ، 1920 ، 19.10.2018

هابل فوران فوق خورشیدی یک ستاره نزدیک را ثبت کرد

پنجشنبه شب ، به وقت مسکو (1 ساعت کمتر از ایتالیا – ویرایش) یک خروج توده ای تاجی همراه با شیوع کلاس C وجود داشت.

رعد و برق با توجه به قدرت آنها طبقه بندی می شود: A ، B ، C ، M و X. همانطور که سرپرست آزمایشگاه سرگئی کوزین توضیح داد ، انتشارات پلاسما که خورشید در این زمانها در عرض 2-3 روز منتشر می کند می تواند باعث طوفان مغناطیسی شود. روی زمین.

تصور می شود که طوفان های ضعیف باعث اختلالات جزئی در سیستم های قدرت شده و مسیرهای مهاجرت پرندگان و حیوانات را تحت تأثیر قرار می دهد ، در حالی که طوفان های قوی بر ارتباطات و سیستم ناوبری موج کوتاه تأثیر می گذارد و همچنین می تواند باعث افزایش ولتاژ در شبکه های صنعتی شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *