اولین حضور استلانتیس در بازار سهام ، جان الکان: “نتیجه تاریخی”

[ad_1]

این گروه اتومبیل متولد ادغام FCA و PSA است که امروز در میلان و پاریس آغاز به کار کرد ، در حالی که فردا نوبت وال استریت است. رئیس جمهور جان الکان در میلان و مدیر عامل شرکت کارلوس تاوارس در پاریس زنگ زدند.

ادغام فیات کرایسلر اتومبیل با پژو سیتروئن از روز گذشته رسماً به اتمام رسیده است و گروه استلانتیس ، چهارمین خودروساز بزرگ جهان با فروش 8.1 میلیون خودرو ، 400000 کارمند ، 15 مارک و بیش از 180 میلیارد یورو گردش مالی از دیروز فعالیت خود را آغاز کرده است. امروز اولین بورس سهام در میلان و پاریس است.

وی گفت: “ما بسیار افتخار می کنیم که به این نقطه ، اولین روز معاملات سهام Stellantis رسیده ایم ، که این آغاز جدیدی برای یک شرکت بزرگ است که اولین قدم های خود را برای رسیدن به یک نتیجه تاریخی واقعی برای همه همکاران ما برمی دارد.” الکان

Tavares: ارزش ادغام را 25 میلیارد افزایش دهید

تاوارس همچنین ابراز خرسندی فراوان کرد: “ما از لیست سهام Stellantis بسیار افتخار می کنیم و از بیش از 99٪ سهامداران و سرمایه گذاران نهادی خود که این لحظه مهم را ممکن کردند ، صمیمانه تشکر می کنیم.”

“از این پس ، ما از مزایای این ادغام 25 میلیارد یورویی برای دستیابی به نتایج قوی و افزایش بیشتر سهام سهام بر اساس مزیت رقابتی بی نظیر بهره خواهیم برد. هر دو مدیریت FCA و PSA توانایی و قابلیت اطمینان را نشان داده اند. پروژه و رعایت تعهدات “، افزود تاوارس.

عروسی Fca و Psa

عروسی بین FCA و PSA در ابتدای سال چراغ سبز سهامداران را دریافت کرد ، پس از آنکه این دو شرکت ، در پایان اکتبر 2019 ، وجود مذاکرات در مرحله پیشرفته را تأیید کردند.

پس از اتمام ادغام ، که روز گذشته با انتصاب هیئت مدیره اعلام شد ، فردا تاوارس سازمان جدید این گروه را در یک کنفرانس مطبوعاتی ، به ویژه برای نام مدیران ردیف اول ، ارائه می دهد. در حال حاضر ، تنها جعبه تعیین شده مربوط به جعبه آمریکاست که توسط مدیر عامل سابق FCA ، مایک مانلی اشغال شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *