اورلاندو (PD) ، انتخابات زودهنگام “بی نتیجه” است ، که نتیجه نمی گیرد

[ad_1]

آندره اورلاندو از حزب PD برای تأکید بر اهمیت توافق در اکثریت برمی گردد ، در غیر این صورت ما به انتخابات بازمی گردیم زیرا هیچ راه دیگری از نظر سیاسی امکان پذیر نیست.

آندره اورلاندو ، یکی از “ژنرالهای” حزب دموکرات ، در حال بازگشت برای تأکید بر پیام سیاسی است که اخیراً توسط صدای حزب وی آغاز شده است: اگر این دولت سقوط کند ، به انتخابات برمی گردد.

استدلال آرام اورلاندو این است ، حتی اگر قانون اساسی ایتالیا گزینه های دیگری برای رای گیری در نظر گرفته باشد ، و این بازگشت به رئیس جمهور جمهوری است ، که می تواند وظیفه جدید تشکیل دولت را به او بسپارد ، او معتقد است که اینها از نظر سیاسی راه های غیرقابل دسترسی است.

بنابراین “خطر تمرکز بر انتخاباتی است که در حال حاضر از فعالیت خارج می شوند.”

اینکه اوضاع در اکثریت به اشتباه پیش رفته است ، غیر مستقیم از سخنان اورلاندو دیده می شود:

“برای من دشوار است که بفهمم دقیقاً چرا ، او به جای کار حتی در یک رویارویی دشوار ، خودش را از هم پاشید و درباره یک بحران صحبت کرد. من متقاعد شده ام که باید از هر لحاظ برای حل مشکلات تلاش کنیم. مشکلاتی وجود دارد ، اما ما در زمانی هستیم که اپیدمی هنوز پشت سر ما نیست و کار واکسیناسیون آغاز می شود: زمان اشتباه است که درباره والس مشاوره ، توتومنیست ها صحبت کنیم.

حتی امروز ، وزیر بلانوا گفت که آماده پیوستن به مخالفان است و به کنته گفت که دیگر روی پایه ایستاده باشد.

در برابر ماتئو رنزي و ايتاليا ويوا ، كه به طراحان اين بن بست سياسي و فزاينده نهادي تبديل شده اند ، D’Alema همچنين طرفدار پيدلينو سابق به عنوان نامطبوع ترين سياستمدار ايتاليا بوده است.

دولت وحدت ملی

اورلاندو تأیید می کند که دولت راست و چپ ممکن نیست ، زیرا او “در آشفتگی شدید” به سر می برد.

به همین دلیل او معتقد است که تنها راه بعد از کنته بی ، انتخابات است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *