اورسو: رنزي و PD براي توضيح مي آيند كه چرا مي خواهند به اين خدمات تفويض كنند

[ad_1]

چرا ماتئو رنزی اینقدر اصرار بر انتقال وكیل سرویس مخفی ایتالیا داشت كه كونته باید او را به شخص دیگری تفویض می كرد؟ معاون رئیس کوپاسر از رنزی خواست تا گزارش دهد و توضیح دهد.

آدولفو اورسو (برادران ایتالیا) توضیح می دهد: “این اصرار بر رنزی و حزب دموکرات برای گرفتن هیئت در این زمینه برای من واقعاً عجیب به نظر می رسد و علاوه بر این ، مطابق با روح قانون 124 نیست ، که در واقع مسئولیت کامل را به عهده نخست وزیر می گذارد.” ) ، نایب رئیس کوپاسیر (کمیته پارلمانی امنیت جمهوری).

اورسو تعجب می کند که چرا آنها به رئیس جمهور کنته اعتماد ندارند چرا آنها می خواهند هیئت نمایندگی به سرویس های مخفی بروند؟ و اشاره می کند ، مصاحبه توسط افاری ایتالیاییاین قانون صراحتاً مقرر داشته است كه نخست وزیر باید وكالت را “فقط به شخصی كه از آن اطمینان كامل دارد ، همانطور كه ​​در گذشته اتفاق افتاده است” بدهد.

سناتور اجباری با رنزسی و PD درمورد این واقعیت موافقت می کند که رئیس جمهور کنته باید نماینده خود را تعیین کند ، فقط او تعجب می کند که چرا کسانی که می دانند چگونه کار می کند (رنزی نخست وزیر بود) چیزی را می خواهند که قانون اجازه نمی دهد او شرایط فعلی را در نظر بگیرد با بحران مداوم دولت

بنابراین اورسو می خواهد به ویژه متئو رنزی و پلیس در کوپاسیر حاضر شود:

“آیا خبری هست که کوپاسیر نداشته باشد؟” “و رنزی چیزی در این باره می داند ، باید بیاید و به جای ارسال پیام های متقابل مبهم ، به کوپاسیر گزارش دهد.”

پرونده بار

سناتور اورسو به پرونده بار اشاره می کند ، پرونده ای که کوپاسیر قبلاً شنیده است. افسر اجرای قانون از رنزی دعوت می کند تا در صورت وجود اطلاعات تکمیلی در مورد پرونده ، به کوپاسیر گزارش دهد.

همچنین ، چون اورسو خاطرنشان کرد که “دلایل رفتن بار به رم مربوط به تحقیقات به اصطلاح متقابل روس گیت است ، بنابراین به قسمتهایی مربوط می شود که در طول دولتهایی به رهبری خود رنزی و در هر صورت توسط اعضای حزب دموکرات بوجود آمده است. مهمانی – جشن”.

رنزی آن را برای ایتالیایی ها توضیح می دهد

و در اینجا معاون رئیس کوپاسیر سوال اساسی را از خود می پرسد:

“ایتالیایی ها تعجب می کنند که چرا در این بازرسی ، اعزام به سرویس های مخفی مهمتر از صندوق بازسازی ، مهم تر از ساختار وزرا ، حتی مهمتر از سرنوشت قانونگذار است.”

بنابراین ، اورسو توضیحاتی را می خواهد و آنها را لازم می داند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *