امانوئل سیلویو برلوسکونی ، سیزدهمین نوه شوالیه ، متولد شد

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

حداکثر اختیار در تولد کوچکترین نوه سیلویو برلوسکونی ، پسر لوئیجی و فدریکا فوماگالی. این زوج هنوز عکسی از نوزاد تازه متولد شده منتشر نکرده اند.

امانوئل سیلویو ، اولین فرزند فدریکا فوماگالی و لوئیجی برلوسکونی ، متولد شد. این نام توسط زوج به عنوان ادای احترام به پدربزرگشان انتخاب شد: او سیزدهمین نوه سیلویو برلوسکونی است.

والدین جدید هنگام تولد امانوئل سیلویو حداکثر محرمانه بودن را حفظ می کنند و تصمیم می گیرند محل تولد او را فاش نکنند یا تصویری از نوزاد را منتشر نکنند. بنابراین ، این رویداد صلاحدید شناخته شده این زوج را تأیید می کند ، که ترجیح می دهند از سر و صدای رسانه ها دور بمانند.

همان رازداری در واقع به مناسبت عروسی که در اکتبر 2020 در کلیسای خطبه San Sigismund در کلیسای سنت آمبروجیو در میلان برگزار شد ، پس از 9 سال تعهد انجام شد. برای مراسم ، این زوج بدون ارسال عکس در شبکه های اجتماعی از مهمانان منتخب دعوت کردند.

فدریکا فقط اجازه عکس با عروس خود باربارا برلوسکونی را داد که در اوایل ژوئیه در اینستاگرام منتشر شد و این دو زن را با شکم بزرگ نشان می داد.

سومین فرزند برلوسکونی ، اولین دختری که از ازدواجش با ورونیکا لاریو متولد شد ، از ورود پنجمین فرزندش در ماه مه سال گذشته خبر داد. هنوز مشخص نیست که رنگ کمان آبی یا صورتی خواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *