اقیانوس وایکینگ ، 57 مهاجر با یک قایق شناور نجات یافتند

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

در حال حاضر سه کشتی کمک های بشردوستانه برای مهاجران در دریای مدیترانه وجود دارد. علاوه بر Ocean Viking از SOS Mediterranee ، Astral of Open Arms و Sea Watch 3 در ماموریت هستند.

مداخله جدید نجات کشتی Ocean Viking سازمان غیردولتی SOS Mediterranee. این قایق به کمک یک قایق در آبهای بین المللی حامل 57 مهاجر سوار شد.

در میان نجات یافتگان 8 زن ، 11 کودک خردسال و 5 کودک زیر 12 سال هستند. این توسط سازمان غیردولتی در کانال های رسمی خود اعلام شد ، جایی که برخی از تصاویر نجات را منتشر کرد.

Sos Mediterranee اظهار داشت: “ما خیالمان راحت است که همه در کشتی سالم هستند.”

Ocean VIking جمعه شب قایق دیگری را مشاهده کرد که در منطقه جستجو و نجات لیبی در حال حرکت بود. این حضور همچنین توسط Seabird ، هواپیمای NGO سازمان دیده بان دریا تایید شد.

و این کشتی سازمان غیردولتی آلمانی Sea Watch 3 بود که مدت کوتاهی پس از نجات گارد ساحلی لیبی به قایق منفجر شده رسید.

“هنگامی که #Seabird و #SeaWatch3 به محل رسیدند ، مردم قبلاً در کشتی لیبی بودند ، که آنها را به طور غیرقانونی به #لیبی برگرداند. خروج دیگری از منطقه SAR اروپا با همکاری #Frontex و سواحل به اصطلاح لیبی نگهبان ، “سازمان غیردولتی نوشت ، تصویری از وسایل شخصی مهاجران که قایق را ترک کرده اند ارسال کرد.

Sea Watch پیش از این دو نجات در تنگه سیسیل انجام داده و درخواست یک بندر امن را داده است که مهاجران بتوانند در آن فرود بیایند. شش نفر به دلیل شرایط بهداشتی تخلیه شده اند. سه نفر از آنها کودکانی هستند که به شدت سوخته اند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *