اسرار تغذیه سالم در سال جدید فاش شده است

[ad_1]

ویروسی

URL کوتاه

مجله Focus ، متخصص تغذیه آلمانی و نویسنده کتابهایی در مورد تغذیه سالم ، کاترین برگر نکاتی را در مورد چگونگی ایجاد رژیم غذایی سالم و متعادل در سال 2021 ارائه داد.

برای داشتن رژیم غذایی سالم باید سبزیجات خام بخورید. کاترین برگر ، متخصص تغذیه آلمانی ، خوردن آنها را با هر وعده غذایی توصیه می کند.

نکته دیگر از طرف متخصص آلمانی استفاده هرچه بیشتر از سبزیجات منجمد است. برگر خاطرنشان می کند که بلافاصله پس از برداشت منجمد می شوند تا بتوانند مقدار زیادی ویتامین را در خود حفظ کنند.

علاوه بر این ، متخصص تغذیه معتقد است که لازم است ارزش غذایی سبزیجات را بررسی کنید: به عنوان مثال ، او مورد کاهو را گزارش داد ، که طرفداران سبک زندگی سالم آن را بسیار ارزیابی می کنند ، اگرچه از نظر مواد مغذی فقیر است. برای برگر خوردن کلم بسیار سالم تر است.

برای کسانی که می خواهند وعده های غذایی خود را سالم کنند ، متخصص تغذیه توصیه می کند به روغنهای مورد استفاده برای پخت و پز و غذا توجه کنند. وی توضیح می دهد که روغن کلزا برای سرخ کردن بهتر است استفاده شود زیرا گرما ساختار شیمیایی را تغییر می دهد و روغن های دیگر در دماهای بالا مضر می شوند.

روغن های سرد فشرده مفید هستند زیرا حاوی اصطلاحاً اسیدهای چرب اشباع نشده پلی هستند اما اغلب برای پخت و پز در دمای بالا مناسب نیستند. همچنین ، روغن های حاوی مقدار زیادی اسیدهای چرب امگا 3 بسیار حساس هستند ، آنها باید از نور محافظت شوند و برای مدت طولانی ذخیره نشوند تا از اسیدیته جلوگیری کنند.

توصیه دیگری برای یک متخصص تغذیه این است که از نوشابه های شیرین و شیرین صرف نظر کند. آنها غالباً انرژی تأمین می کنند ، اما فاقد مواد مغذی هستند و همچنین کالری زیادی دارند. آب میوه ها ، به نوبه خود ، باید با آب رقیق شوند.

توصیه دیگر استفاده از آجیل به جای انواع شیرینی برای میان وعده است. مشکل شیرینی جات این است که باعث می شود سطح قند خون به شدت افزایش یابد و دوباره دوباره به طور قابل توجهی پایین بیاید و دوباره باعث ایجاد اشتهای شدید شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *