از سگها علیه مواد مخدر گرفته تا سگها علیه کوید ، فرودگاه کونئو در حال آماده سازی است

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

سگهایی که در فرودگاه Cuneo برای بوی ویروس کرونا استفاده می شوند ، به فرودگاه در تضمین سلامتی و از سرگیری ترافیک مسافران کمک می کنند.

سگها علیه Covid ، تیمی از سگها که بخصوص برای بوی ویروس کرونا تا 5 روز قبل از ظهور علائم بویایی آموزش دیده اند ، در ماه فوریه وارد فرودگاه Cuneo Levaldigi می شوند.

تیم سگ ها در حال حاضر در فرودگاه تحت آموزش شرکت امنیتی I-Sec Italia srl ​​قرار دارند که با همکاری شرکت فنلاندی Nose Academy Oy کار می کند.

شرکت فنلاندی ، به گفته آگی ، این فناوری را از سپتامبر تا دسامبر سال 2020 با مشارکت دانشگاه هلسینکی در فرودگاه هلسینکی تجربه کرد.

نتایج بدست آمده در فاز اول بسیار دلگرم کننده بود ، زیرا از 6000 نمونه بو شده توسط سگها ، آنها 35 مورد مثبت را با دقت چشمگیر 95٪ گزارش دادند

اگر به تامپون حلق حلق فکر کنیم روشی نه تنها موثر بلکه کم تهاجمی نیز در نظر گرفته می شود.

روش

در این حالت ، سگها بوی دستمال مرطوب ویژه ای را که مسافران لمس می کنند ، می کنند ، سگها در جستجوی Sars-CoV-2 بوی دستمال مرطوب را می دهند.

سگهایی که در فرودگاه Cuneo فعالیت خواهند کرد توسط انجمن ملی کارابینیری و دوستان نجات غریق Avs Oslj از میلان تهیه شده اند. آموزش آنها در حال انجام است و در ماه فوریه آماده می شود.

هدف این است که با استفاده از یک روش سریعتر در تشخیص موارد مسافران که به طور بالقوه تحت تأثیر ویروس کرونا قرار می گیرند ، جریان مسافران در فرودگاه کونئو فعال شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *