ارتباط آمریكا با ترامپ در حمله به كپیتول: هیچ ارتباطی با خشونت ندارد ، شورش

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

طبق بیانیه یکی از بنیانگذاران انجمن Noi con Trump ، “او مجرم نیست” در حمله روز گذشته به کنگره.

به گفته کلودیو لائورتی ، یکی از بنیانگذاران انجمن ایتالیایی Noi con Trump ، رئیس جمهور آمریکا مقصر حمله به کاپیتول ، که روز گذشته توسط برخی از طرفداران وی اتفاق افتاد ، مقصر نخواهد بود. لائورتی تأكید كرد كه این انجمن اعمال خشونت آمیز دیروز را محكوم كرده و این به دو دلیل خاص بوده است.

اولین گفت ، او گفت که “برای دهه ها ، دموکراسی توسط شرکت های چند ملیتی ، خیرخواهان و انحرافات مشابه فاسد شده و مقهور آن شده است. ترامپ فقط پاسخ مردم این نهاد است.”

دومی ، دومی همانطور که گزارش شده است از Lauretti گرفته تا Adnkronos ، این را می توان در “ناامیدی مردم” یافت ، که منجر به “داستانی از تخیلات شورانگیز شد که هرچه بیشتر و بیشتر از واقعیت دور می شود و بر اساس سالها کینه و ستم بنا شده است.

Lauretti همچنین ما را به تأمل درمورد این واقعیت دعوت می کند که رسانه های آمریکایی و بین المللی قبلاً پیروزی جو بایدن را در شب 3 نوامبر اعلام کرده اند ، “روحیه کسانی را که وجدانانه رئیس جمهور ترامپ را دنبال می کنند”. علاوه بر این ، آنها هرگز حتی به اتهامات ترامپ و جمهوری خواهان در مورد انتخابات توجه نکرده اند ، و این نیز غیر مستقیم منجر به خشونت و کینه دیروز شده است.

سرانجام ، Noi con Trump تأیید کرد که انتخابات باید لغو یا تکرار شود ، همچنین به این دلیل که “با اختلاف بیش از 7 میلیون رأی ، دموکرات ها از تأیید پیروزی خود نترسند”.

حمله به پایتخت

در تاریخ 6 ژانویه ، کنگره آمریکا ادعا کرد که جلسه مشترکی را برای تأیید پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برگزار کرده است ، که توسط رای دهندگان حوزه انتخابیه در 14 دسامبر تأیید شد.

رئیس جمهور دونالد ترامپ گفته است که از به رسمیت شناختن پیروزی خودداری خواهد کرد و مایک پنس معاون رئیس جمهور را به مخالفت با صدور گواهینامه دعوت کرد. در اوایل جلسه پنس به عنوان رئیس مجلس سنا گفت که علی رغم درخواست ترامپ از روند مذکور پشتیبانی خواهد کرد.

رئیس جمهور با تلخی این تصمیم را تلخ کرد ، اما معترضان را به صلح و آرامش فراخواند. با این حال ، معترضین سرانجام دیوارهای پایتخت را مقیاس بندی کردند و به مرکز حمله کردند و موقتاً نمایندگانی را برای پوشش آنها فرستادند. گفته می شود در این برخورد یک نفر به ضرب گلوله کشته شده و سه نفر دیگر در اثر “فوریت های پزشکی جداگانه” جان خود را از دست داده اند. پس از این حادثه خشونت بار ، ده ها مورد دستگیری صورت گرفته است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *