اجساد بریده شده سامرشام قربانی اعدامهای رومیان هستند – عکس

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

اجساد بسیاری از بدن قطع شده از قرن سوم در سامرشم ، کمبریج شایر ، انگلستان پیدا شده است. تعداد “بسیار زیاد” اجساد سر بریده بلافاصله به فکر نسل کشی منجر شد که بعداً با تحقیقات باستان شناسی و تاریخی تأیید شد.

به گفته باستان شناسان واحد باستان شناسی در کمبریج ، در واقع ، شهرک کشاورزی با تجهیزات نظامی باید توسط نیروهای رومی که در این دوره ها به سرزمین ها حمله کردند مورد حمله قرار گرفته باشد و باید همه آنها را کشته باشد.

اعدام دسته جمعی توسط بازسازی ساخته شده توسط باستان شناسان تأیید خواهد شد ، که طبق آن بسیاری از آنها وقتی از پشت با شمشیر زده می شوند زانو می زنند ، بی بی سی را گزارش می دهد.

ایزابل لیسبوا ، باستان شناس گفت که 33٪ از اجساد پیدا شده اعدام شده اند ، در حالی که در سایر گورستانهای روم انگلیس به طور متوسط ​​6٪ است.

محققان در سه گورستان کاوش کرده و 52 مدفن را کشف کرده اند که 17 مورد از آنها سر بریده نشان می دهد.

حداقل یکی از اعدام شدگان ، یک زن مسن که صورتش رو به پایین بود ، به نظر می رسید درست قبل از مرگ شکنجه شده یا پس از مرگش معلول شده است.

سر آنها به صورت قرار گرفته در پاها یا پاهای پایین بدن پیدا شده است.

دکتر لیسبوآ گفت که اجساد مربوط به یک دوره تاریخی بی ثباتی رو به رشد برای امپراتوری روم است ، زمانی که مجازات های قانونی شدیدتر می شوند.

این باستان شناس گفت: “تعداد اعدام ها در قرن سوم دو برابر و در قرن چهارم سه برابر شد.”

وی افزود: “از آنجا که وی به طور مستقیم یا غیرمستقیم بخشی از ارتش روم بود ، شدت مجازات و اعمال قوانین روم باید در شهرک های سامرچام سخت تر باشد”.

طبق بازسازی ، این شهرک بخشی از شبکه تأمین ارتش روم ، از جمله کمپ گراوند و لنگدیل هیل بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *