آینده آلیتالیا جدید در دو پروژه: Dragi تصمیم خواهد گرفت

[ad_1]

اقتصاد

URL کوتاه

طبق برخی منابع به نقل از کوریره ، نخست وزیر ممکن است به زودی پروژه ای حاوی طرح صنعتی ایتای جدید را به بروکسل ارسال کند. هدف این است که نیکو تا تابستان از زمین خارج شود.

“برنامه صنعتی ایتا شرکتی را در نظر گرفته است که به اندازه آلیتالیا نیست ، اما برای رشد طراحی شده است. ما چندین هفته است که با اتحادیه اروپا در مورد آن بحث کرده ایم و در مرحله نهایی هستیم.” این شب گذشته توسط وزیر زیرساخت و تحرک پایدار ، انریکو جیووانینی ، مهمان لیلی گروبر تأیید شد در Otto e mezzo ، در La7.

دومین شایعات منتشر شده توسط Corriere della Seraدر واقع ، نخست وزیر ماریو دراگی دو پیش نویس برنامه صنعتی دریافت می کند و در چند روز آینده یکی از این دو باید توسط دولت ایتالیا به بروکسل ارسال شود. انتظار می رود به زودی تصمیم گیری شود ، اگرچه اطلاعات کمی در مورد محتوای این دو سند در دست است. به گفته منابع نهادی به نقل از همان روزنامه ، هر دو شامل “قربانیان”.

این دو طرح مشابهی است که دولت ایتالیا در تلاش است خواسته های بروکسل را که می خواهد شرکت قدیمی را تعطیل کند ، برآورده کند. از جمله مشکلات اصلی این است که کار با آن ، تعمیر و نگهداری ، اما همچنین برنامه وفاداری Mille Miglia ، که می تواند در کشوی خاطرات باشد.

هنگامی که پالازو چیگی تصمیم خود را گرفت ، اسناد و مدارک به کمیسیون اتحادیه اروپا ارسال می شود. هدف این است که Newco را تا تابستان از زمین خارج کنیم ، اما ما در آستانه تیغ هستیم ، زیرا کوریره هنوز به خاطر می آورد که حداقل 60 روز برای شروع عملیات.

بنابراین لازم است که تاریخ چراغ سبز مارگریت وستاگر ، کمیسر رقابت اتحادیه اروپا ، حداکثر تا اواسط ماه مه وارد شود. در غیر این صورت ، برای شرکت جدید تأمین رقابت شرکت های ارزان قیمت ، که خود را با قیمت های فوق العاده رقابتی برای فصل تابستان تحمیل می کنند ، دشوار خواهد بود.

قرار است امروز جلسه ای میان رهبران آلیتالیای قدیم و اتحادیه ها برگزار شود ، در حالی که هنوز هیچ وقت حضوری بین وستاجر و وزرای ایتالیایی درگیر در پرونده ایتا وجود ندارد. آخرین رویارویی در تاریخ 16 آوریل در یک کنفرانس ویدیویی رخ داد.

در همین حال ، ماتئو سالوینی ، رهبر لیگ ، دیروز به دلیل پرونده این شرکت هواپیمایی به اروپا حمله کرد: “ما انتظار داریم کمک ویژه ای برای خارج شدن از بیماری همه گیر شود ، نه دام و دیکتاتور.”

سالوینی گفت: “دیوان سالار بروکسل مجبور نیست در مورد زندگی کارگران فیومیچینو و مالپنسا تصمیم بگیرد ، آنها تجارت خود را اداره می کنند.” به نقل از لیبرو، در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در مجلس.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *