آیا گوگل را دوست دارید؟ اکنون موتور جستجو شما را دعوت می کند تا واکسینه شوید … با خط خطی

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

“واکسینه شده است. ماسک بزنید. نجات جانها. با این پیام ، همراه با یک خط خطی بسیار زیبا ، موتور جستجوی Google از همه “googlers” دعوت می کند که در صورت مقابله با ویروس کرونا واکسینه شوند.

Doodle ، یا بهتر بگویم یک تصویر متحرک زیبا با مضمون اختصاص داده شده به کمپین واکسیناسیون ، تصویری است که توسط Google برای 20 آگوست انتخاب شده است.

حروف کلمه نمادین گوگل به استثنای حرف “e” که به پزشک واکسینه می شود به بیمارانی که ماسک می زنند تبدیل می شود. در واقع ، او یک میز در کنار خود با دوزهای مختلف واکسن دارد.

همه واکسن دریافت می کنند و شما می توانید آن را از باندی که روی دست راست خود بسته اند ببینید. آخرین حرف برای واکسیناسیون “l” است و سپس همه از واکسینه شدن خوشحال می شوند.

کمپین واکسیناسیون در ایتالیا ، چگونه پیش می رود

در روز پنجشنبه ، 19 اوت ، تعداد واکسیناسیون 234،338 نفر بود که در مقایسه با میانگین 500،000 روزانه تعیین شده توسط کمیسر بسیار کم است ، اما در ماه جاری در ماه اوت فروپاشی واکسیناسیون شاید قابل پیش بینی بود: 2 نفر از 3 ایتالیایی در حال انجام هستند تعطیلات

مجموع دوزهای مصرف شده در 27 دسامبر 2020 74.8 میلیون است و 36 میلیون ایتالیایی چرخه واکسیناسیون را تکمیل کرده اند که 66.79 درصد از افراد بالای 12 سال است.

نسبت بین دوزهای تحویل داده شده در مناطق ایتالیا و دوزهای تجویز شده توسط آنها همچنان بالا است ، 92.1 ، که نشانه این است که دوزهای تجویز شده نیز وجود ندارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *