آلمان ، قرعه کشی واکسن در خانه های سالمندان

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

دوزهای کافی وجود ندارد و در میان سالمندان قرعه کشی انجام می شود تا تصمیم بگیرد که چه کسی واکسن می زند و چه کسی این واکسن را نخواهد گرفت. این شکایت از طرف دبیر سابق وزارت بهداشت صورت گرفته است.

دوزهای واکسن برای همه کافی نیست ، بنابراین در یک خانه بازنشستگی در آلمان ، مهمانان خوش شانس با قرعه کشی تصمیم می گیرند که چه کسی اولین بار واکسینه شود. دبیر پیشین وزارت بهداشت ، لوتز استروپه ، وضعیت کمبود دوز در خانه های سالمندان آلمان را محکوم می کند.

“مادر 88 ساله من در یک خانه بازنشستگی در فرانکفورت زندگی می کند. این هفته واکسیناسیون علیه کووید 19 آغاز شده است ، اما دوزهای کافی نیست. در میان مهمانان قرعه کشی برای تعیین اینکه چه کسی واکسینه می شود ، وجود دارد. برچسب از بیان این موضوع جلوگیری می کند. استروپ در توییتر خود نوشت.

سناریوی توصیف شده توسط دبیر سابق در اظهارات زیر تأیید شده است ، که موارد مشابه را در سایر مراکز کشور محکوم می کند.

این خانم نوشت: “پدر من در یک خانه سالمندان در هایدلبرگ زندگی می کند و فقط بیشترین نیازمندان واکسینه می شوند. بقیه ساکنینی که اتاق مشترک دارند و در آنجا غذا می خورند باید ببینند که چگونه واکسینه شوند.”

سایر کاربران معیارهای خودسرانه ای را گزارش می کنند که در آن دولت بدون اولویت در خانه های سالمندان انجام می شود.

زنگ خطر Ugur Saihn

دیروز ، Ugur Sahin ، رئیس جمهور و بنیانگذار Biontech ، زنگ خطر را از صفحات هفته نامه آلمانی Der Spiegel برداشته ، و هشدار داد که “وضعیتی” گلگون نیست. این تولید قادر به تأمین تقاضای دوز نیست ، در صورت عدم تأیید سایر واکسن ها ، شکاف تأمین برای کشورهای اروپایی وجود دارد.

شاهین توضیح داد: “این ایده وجود داشت که بسیاری از شرکت های دیگر با واکسن ها روبرو می شوند ، بدیهی است که این تصور وجود دارد که ما به اندازه کافی تولید می کنیم تا تحت کنترل قرار بگیریم.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *