آزولینا: “ما مدرسه را رها نمی کنیم ، آینده کشور در میان مدارس ساخته می شود”

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

بنابراین ، وزیر آموزش و پرورش لوسیا آزولینا در نامه ای که به مناسبت پایان دوره 5 ساله خود به شورای عالی آموزش عمومی ارسال شد ، در حالی که درخواست های به تعویق انداختن بازگشت به کلاس در 7 ژانویه ، دانش آموزان دبیرستان تخصص دوم را چند برابر می کنند.

“وضعیت اضطراری که ما تجربه کرده ایم و هنوز هم تجربه می کنیم ، مدرسه را دوباره در کانون توجه قرار داده است. توجهی که قبلاً شایسته آن بوده است و متأسفانه همیشه وجود نداشته است ، به ویژه در سطح سیاسی ، هم از نظر فرهنگی و هم از نظر بودجه ، همانطور که به یاد دارید. خوشبختانه ، ما آن فصل را تعطیل کردیم و در ماههای اخیر خیلی سریع مسیر را معکوس کردیم ، “وزیر شروع کرد ، به ویژه یادآوری تلاشهای انجام شده برای تأمین بودجه” که به مرور ادامه داشت “.

تعهدی که “ادامه می یابد ، به رسمیت شناختن اینکه حق اساسی سلامت و حق آموزش باید با هم حفظ شود ، همانطور که می دانیم ، با آینده فرزندان ما و کل کشور پیوند نزدیکی دارد” ، آزولینا افزود ، ” “مهمترین بازی در مدرسه و در هیچ جای دیگر انجام نمی شود.”

“در میان نیمکت ها است که آینده همه ، آجر به آجر ، ملت ساخته می شود. به همین دلیل ، ما نمی توانیم تحصیل را ترک کنیم و ما ، هر یک از بازیگران درگیر ، باید با هم کار کنیم ، همیشه وزن ویژه ای را که این موسسه بر سر راه هر کودک و پسر ، دختر و پسر در زندگی کشور دارد ، به یاد داشته باشیم. ترک مدرسه به معنای کنار گذاشتن قسمت قابل توجهی از آینده ما است. به همین دلیل ما این کار را نمی کنیم. “

آزولینا سپس دستورالعمل های امضا شده در 23 دسامبر سال گذشته توسط دولت ، مناطق و مقامات محلی برای از سرگیری حضور در مدرسه در ژانویه و ادامه سال تحصیلی جاری را یادآوری کرد: “سندی شامل تعهدات خاص برای هر کشور در مورد این موضوع برای بهبود حمل و نقل ، خط ترجیحی برای ردیابی در مدارس فعال می شود ، سرسام آورتر بودن ورودی مدرسه ، دفاتر و فعالیت های تجاری. طرحی که بر اساس کارهای مهم و محکم انجام شده در سطح سرزمین ، استان به استان ، توسط بخشداران ، با همکاری خدمات مدارس منطقه ای ، مقامات محلی ، شرکت های حمل و نقل انجام می شود.

این دستورالعمل ها:

  • بازگشت به کلاس ، از 7 تا 15 ژانویه ، 50٪ دانش آموزان دبیرستان ، که سهم آنها باید به 75٪ افزایش یابد
  • راه حل هایی برای کالیبراسیون سرزمین ها به تفکیک مناطق ، با درک تفاوت های ورودی و خروجی
  • تقویت حمل و نقل عمومی مدارس

تردیدها در مورد بازگشت به کلاس در حال افزایش است

در روزهای اخیر ، به دلیل ترس از موج سوم بیماری همه گیر کووید ، صدای کسانی که به تعویق انداختن بازگشت به کلاس می روند افزایش یافته است. دو روز پیش ، مشاور وزیر بهداشت والتر ریكیاردی با این استدلال كه “هیچ شرطی برای بازگشایی مدارس وجود ندارد” خواست كه قفل كریسمس را تا اواسط ژانویه تمدید كند. حتی امروز ، لوکا زایا ، فرماندار ونتو گفت که وی “از مصلحت مصلحت بازسازی مدارس بسیار گیج شده است”.

با این حال ، “انتقال انجمن مدیران از 50 به 75 درصد در یک هفته دشوار است” ، که رئیس جمهور آنتونلی جیانلی امروز خواست “با 50٪ تا پایان ژانویه ادامه یابد”.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *